Nieuws

Neptunus bereikt hoogste punt

By 16 juli 2026No Comments

Afgelopen donderdag vierden we samen met toekomstige bewoners, partners en andere betrokkenen het bereiken van het hoogste punt van nieuwbouwproject Neptunus in Maarssen. Een mooie mijlpaal waar we met trots op terugkijken.

De bouw van de twee identieke woontorens verloopt voorspoedig en het project krijgt steeds meer vorm. Het was mooi om te zien hoeveel enthousiasme er onder de aanwezigen was. Ook wethouder Frank van Liempdt sprak namens de gemeente Stichtse Vecht zijn waardering uit en benadrukte de positieve bijdrage die Neptunus levert aan de verdere ontwikkeling van het Ruimtekwartier.

Neptunus bestaat uit twee woontorens met in totaal 499 appartementen, boven een verdiepte stallingsgarage met circa 220 parkeerplaatsen.

Dank aan iedereen die aan deze mijlpaal heeft bijgedragen. We kijken uit naar de volgende stappen in de realisatie van dit bijzondere project!

Eerdere berichten

Neptunus bereikt hoogste punt

Neptunus bereikt hoogste punt

Familiedag op Ringers

Familiedag op Ringers